שאלות נפוצות קוביות


1. מדוע כדי לי לבחור באתר 123 להקמת אתר האינטרנט לעסק שלי ?

בקצרה - מכיוון שאנחנו מספקים את האתר האיכותי ביותר במחיר הטוב ביותר לבעלי עסק קטן. ובהרחבה - לחץ על הקישור לפירוט 8 סיבות בגינן כדאי לך לבחור באתר 123 בתור חברת בניית אתרים לאתר שלך.

2. כמה יעלה לי להקים אתר באמצעותכם, בכלל זה עיצוב האתר, האחסון שלו ומערכת הניהול ?

אנו באמת החברה המשתלמת ביותר לצורך הקמת אתר אינטרנט עבורך, אתר מעוצב על ידי מעצב באופן אישי הכולל מערכת ניהול, אחסון ושירות. העלות לחבילה הבסיסית שלנו הנה 500 שקלים בגין הקמת האתר במערכת ועוד 50 שקלים לחודש, כולל הכל ! אין עלויות נסתרות, אין חוזים מכבידים, ויותר מכך, במידה ואינך מרוצה תוכל להתנתק מאיתנו בכל עת, החיוב אצלנו חודשי ומדי חודש תוכל להחליט שאינך מעוניין להמשיך איתנו, אנו בטוחים שזה לא יקרה...

ראה גם מחירון בניית אתרים בזול באמצעות אתר 123 

3. מה עלות ההרשמה לשירות של אתר 123 ?

אין עלות הרשמה, העלות היחידה שתשתלמו הנה עלות הקמת האתר על המערכת בסך של 500 שקלים ולאחר מכן תשלום חודשי בסך 50 שקלים הכולל אחסון ושימוש במערכת הניהול, העיצוב של האתר מסובסד על ידינו ! עלות הקמת אתר זהה לשלנו אצל חברות מתחרות עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים !

4. כמה זמן לוקח להקים אתר עם אתר 123 ?

הקמת אתר באמצעות אתר 123 כוללת תהליך קצר, אתם נדרשים למספר שלבי עבודה:
   • בחירת עיצוב לאתרכם
   • תכנון מבנה האתר תוך קבלת סיוע מאיתנו
   • הזנת תוכן לדפי האתר

באפשרותכם להעזר בעורך תוכן אישי במידה ולא תהיו מעוניינים להזין את התוכן ולעבוד על המערכת בעצמכם. 
באם תעבדו באופן מרוכז על האתר ניתן להקימו בתוך מספר ימים בודדים ! 

5. בעבר הקמתי אתר עם חברה אחרת, איני מרוצה מהתמורה לכספי, האם באפשרותי לעבור אליכם ?

בוודאי, המערכת שלנו מאפשרת שליטת אתרים קיימים, אתה יכול לעבור אלינו ולהנות מהשירותים והאפשרויות הנוספות המוצעות על ידי המערכת של אתר 123. בנוסף, נוכל לשפר את העיצוב ומבנה האתר שלך על מנת שיניב תוצאות טובות יותר.

6. על איזה חוזים אני נדרש לחתום מול אתר 123 ?

החוזה שתחתום מולנו הנו קצר מאוד וכולל את ההתחייבות שלנו כלפיך, אנו מדגישים כי אין חוזה מכביד, במידה ותרצה להתנתק מאיתנו תוכל לעשות זאת בו במקום ולא נחייב אותך על חודשים נוספים.

7. האם אתם מספקים גם דומיין ללא עלות?

אנו יכולים לספק לכם תת דומיין של אתר 123 ללא עלות, אמנם אנו לא ממליצים על כך אלא אם מדובר באתר אינטרנט לטווך קצר. הדומיין שלכם הוא הכתובת שלקוחותיכם יזהו עם אתרכם ולכן מומלץ כי תרכשו אותו על שמכם, כך במידה ותרצו לעזוב אותנו בעתיד תשארו הבעלים של כתובת האתר שלכם. עלות הדומיין הנה עשרות שקלים בודדים לשנה.

8. במידה ואחליט לעזוב אתכם, מה קורה עם עיצוב האתר ?

זה תלוי, במידה ועיצבתם את האתר באמצעותנו, מדובר ברכוש של אתר 123, אנו משלמים מעצב אלפי שקלים בעוד אנו גובים מכם רק 500 שקלים עבור הקמת האתר במערכת, (אשר כוללת מלבד עיצוב גם שעות תכנות רבות), במידה ותרצו תוכלו לרכוש את העיצוב כאשר תעזבו. במידה ובחרתם במעצב פרטי, העיצוב כמובן בבעלותכם.

9. האם באפשרותי לשנות את העיצוב כך שיתאים להעדפות שלי ?

בוודאי, תוכל לשנות את העיצוב בשיתוף המעצב שלנו עד שיקלע לטעמך האישי. אנו נשמח לייעץ לך בנוגע להעדפות גולשים ברשת האינטרנט ובנוגע לעיצוב ומבנה נכונים של האתר.

11. איך ניתן לשלם לכם ?

אפשר לשלם לנו על ידי סליקת כרטיס אשראי או באמצעות הוראת קבע מהבנק, התשלום הנו חודשי ואיננו נותנים הנחה על תשלום מראש.

12. האם האתר שלי יופיע במקומות הראשונים במנוע החיפוש גוגל ?

אתר הנבנה באמצעות מערכת בניית האתרים לעסקים קטנים של אתר 123, נבנים מראש בהתאם לדרישות של מנוע החיפוש גוגל, אמנם ישנן מילות חיפוש עליהן התחרות רבה ולכן יש להשקיע מאמץ נוסף בקידום האתר על מנת להופיע במקומות הראשונים, באפשרותכם לקדם את האתר באופן עצמאי או להעזר בשירות של מקדם אתרים, בנוסף ישנה אפשרות לפרסם את האתר באמצעות גוגל במילים עליהן התחרות האורגנית קשה.

13. השתכנעתי, איך אני מתחיל ?

מעולה ! אנו שמחים על בחירתך להקים אתר איכותי לעסק שלך באמצעות מערכת אתר 123 !

לחץ על הקישור המופיע מטה והשאר את פרטיך באתר, אנו נחזור אליך בתוך זמן קצר, או שתוכל ליצור איתנו קשר בטלפון הנייד: 054-6200470

 

ללא חוזים, ללא עלויות וללא התחייבות