8 סיבות בגינן בחירה באתר 123 בתור החברה לבניית האתר שלך היא בחירה איכותית !

1. אתר מקצועי שקולע למטרה.

אתר 123 הוקם על ידי אנשי פיננסים ומתכנתים בעלי ניסיון רב בבניית אתרים, אנחנו יודעים לאיזה אתר אינטרנט אתה מצפה ומה הוא צריך לכלול, אנו נסביר לך כיצד לפרסם את האתר ואיך להציגו ללקוחות הפוטנציאליים שלך !

2. אנו חברה לבניית אתרים אשר עוסקת אך ורק בבניית אתרים לעסקים קטנים !

אנו מעצבי או מקדמי אתרים, אנו לא עוסקים בתכנון של כרטיסי ביקור ולוחות שנה, ממש לא ! אנחנו יודעים להרים את האתר שלך באופן הטוב ביותר וכך שיאפשר לעסק שלך להציג חזות מכובדת ויוקרתית, יהיה אתר קל לקידום במנועי החיפוש ויאפשר לך להציג את העסק בפני לקוחות קיימים ולהגיע ללקוחות חדשים. אתה מצדך תוכל להיות בטוח שאתה מקבל את המוצר הטוב ביותר, במחיר הטוב ביותר עבור העסק שלך !

3. מערכת הניהול של אתר 123 תוכננה כך שלא נדרש מכם כל ניסיון במחשבים, רק יכולת כתיבה כמו בתוכנת וורד.

קל מאוד לבצע שינויים ותוספות לאתר, בין אם מדובר בהוספת מאמר, תמונה או רכיב אחר. המערכת פשוטה מאוד לתפעול.

4. אתה מקבל מאיתנו עיצוב אישי יוקרתי המותאם לעסק שלך ללא תוספת תשלום !

בתור חברה לבניית אתרים אנו מעסיקים מעצב In-house כך שאתה לא נדרש לשלם סכומים גבוהים עבור עיצוב אתר אישי, אנו נעשה זאת עבורך והכל כלול בעלות החודשית, הטבה זו לבדה חוסכת לך אלפי שקלים ! אנו נשמח לסייע לך בבחירת העיצוב והגוונים התואמים את הטעם שלך ! בנוסף, במידה ותרצה תוכל להטמיע עיצוב קיים או להסתייע במעצב שלך המערכת שלנו מאפשרת לקלוט כל עיצוב.

5. המחירים שלנו באמת לא יכבידו עליכם.

אתם יכולים להרשות לעצמכם להקים את אתר האינטרנט שלכם באמצעות חברת אתר 123 לבניית אתרים, אתם מקבלים מאיתנו עיצוב יוקרתי ומותאם אישית, מערכת ניהול איכותית וקלה לתפעול ושירות אחסון בסרברים מאובטחים בעלות של 50 שקלים לחודש ותוספת הקמה של 500 שקלים לעיצוב אישי, זהו ! אין עלויות גבוהות נוספות, אין עלויות נסתרות או תוספות שלא נכללו. בנוסף, תוכלו לקבל מאיתנו שירותים שונים במחירים מוזלים, כמו שירות תוכן לאתר ושירותים נוספים במחירים מופחתים בהתאם להסכמים שיש לנו עם ספקים שונים. בנוסף לכך, אם אתם לא תהיו מרוצים מהשירות שלנו בתור חברה לבניית אתרים פשוט תעזבו, אין עלויות נסתרות, אין קנס יציאה ואין התחיייבות ארוכת טווח מצדכם, התשלום הוא חודשי ומדי חודש אתם רשאים להפסיקו, אנו עד כדי כך בטוחים בטיב השירות שלנו !

6. הזמן שלך שווה כסף ואנחנו יודעים את זה.

בדיוק בגלל זה יש לנו את שירות חבילת הזהב, אשר כולל עורך אתר אישי אשר יזין עבורכם את התוכן לאתר, יפתח דפים נוספים ויעלה תמונות לבקשתכם, אתה תהנה מאתר אינטרנט יוקרתי לעסק שלך. תשאלו אותנו לגבי תוכנית הזהב !

7. אנו מעדכנים את המערכת באופן שוטף ומציעים חידושים ואפשרויות שונות לקידום האתר שלך !

אנו מעדכנים את המערכת שלנו ומשקיעים את הרווחים החודשיים שלנו בשיפורים אשר נועדו לייעל את האתר שלך ומאפשרים לך ליהנות מתוספות שונות. כמו כן, אנו מקיימים משיתופי פעולה אשר מאפשרים לך לקדם את אתרך ברשת.

8. אנו מקפידים על עשיית עסקים באופן הוגן.

אנו יודעים שבתור בעל עסק אתה מתייחס באופן הוגן ללקוחותיך. בתור חברת בניית אתרים, אנו נספק לך גשר ללקוחות רבים נוספים המחפשים את העסק שלך מדי יום ואנו נתייחס אליך באותה רצינות והוגנות בה אתה נוהג בלקוחותיך. ההצלחה של האתר שלך היא ההצלחה שלנו, כ - 50% מלקוחותינו הם לקוחות שהופנו אלינו מבעלי עסקים מרוצים. אנו מתייחסים ברצינות לעסק שלנו ולעסק שלך ! לכן, אם משהו מפריע לך תיידע אותנו ואנו נעשה מאמת כנה לסייע. אנו כאן על מנת להשאר ולהמשיך להציע שירות איכותי ובעל ערך אמיתי לך ולעסקך !
 
אתר האינטרנט הוא הפנים של העסק שלך כלפי לקוחותיך הקיימים והפוטנציאליים,
האתר שלך הוא ההתמחות שלנו !